DLA INWESTORA

 

Nasza oferta jest skierowana dla osób które chcą zainwestować lub już inwestują w nieruchomości na wynajem na terenie Poznania.

 

Produkt inwestycyjny który proponujemy to kompleksowo przygotowane mieszkania na wynajem z gwarantowaną stopą zwrotu na poziomie min. 7,5 %

 

 

Jako inwestor kupujesz wyremontowane i wyposażone mieszkanie. W dniu umowy zakupu, stajesz się właścicielem już wynajętego mieszkania, podpisując zarazem ze spółką ADMARO wieloletnią umowę najmu dzięki czemu stajemy się gwarantem płatności przez cały okres trwania umowy. Czas trwania takiej umowy jest uwarunkowany wieloma czynnikami, najczęściej jest to okres 3-10 lat z możliwością przedłużenia. Jednocześnie spółka przejmuje cały ciężar związany z obsługą mieszkania, dzięki czemu dochód z inwestycji dla właściciela jest całkowicie PASYWNY.

 

Prz współpracy akceptujemy finansowanie gotówkowe jak i kredytowe, minimalna kwota potrzebna do inwestycji to 300 tysięcy złotych.

 

Codziennie śledzimy rynek pierwotny jak i wtórny, szukając najciekawszych ofert, których ceny kształtują się znacznie poniżej ceny rynkowej.

 

Jako zarządca Twojej inwestycji bierzemy na swoje barki czynności związanie z nieruchomością

  • wynajmowanie
  • rozliczanie najemców
  • monitorowanie płatności
  • serwisowanie wyposażenia
  • pilnowanie przeglądów

 

Najemcy mają kontakt tylko i wyłącznie z nami, dzięki czemu nie zaprzątają Tobie głowy, a my dbamy o Twoją nieruchomość jak o swoją własną.