DLA WŁAŚCICIELA

 

Zarządzanie najmem z gwarancją czynszu.

 

Oferujemy wygodny, bezpieczny model zarządzania najmem, w którym stroną umowy najmu mieszkania jest bezpośrednio nasza firma. Oferta jest kierowana głównie dla właścicieli większych mieszkań (minimum 2 pokoje).

 

Podejmując z nami współpracę zyskujesz:

  • Regularne i pewne płatności - od czasu popisania umowy to nasz firma jest gwarantem regulowania czynszu administracyjnego, mediów. Od tego czasu niezależnie od sytuacji będziesz otrzymywał czynsz przez cały okres trwania umowy.

 

  • Długi okres najmu - Gwarantujemy umowę na czas określony (3 - 5 lat) z możliwością przedłużenia. Od tego momentu masz pewność że na koncie będą systematyczne wpływy przez okres trwania umowy.

 

  • Dbanie o stan lokalu - Mieszkanie będzie zamieszkiwane prze młode, pracujące i uczące się osoby. Przeprowadzamy profesjonalny proces weryfikacji najemcy. Po obowiązującym okresie trwania umowy najmu zwracamy mieszkanie w Twoje ręce w niepogorszonym stanie. Dzięki odpowiedniej weryfikacji najemy minimalizujemy ryzyko jakichkolwiek zniszczeń. W razie eksploatacji lokalu w trakcie trwania umowy dokonujemy niezbędnych napraw na bieżąco.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

zapraszamy do kontaktu

(kliknij)